Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Gepubliceerd op 15 september 2024

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Op een zonnige zondagmiddag gingen we met 8 kinderen de 10e verjaardag van mijn jongste dochter Elianah vieren. We waren nog nooit bij Adventure City geweest. Bij binnenkomst werden we hartelijk ontvangen en stond er een eigen tafel voor ons klaar.

Al snel bleek dat je hier, met alle activiteiten die er te doen zijn, mákkelijk een hele middag onder de pannen bent. Binnen en buiten zijn er uitdagende klimparcoursen en ziplines. Ook kun je wandbeklimmen én de nieuwste attracties beleven: NetVenturepark en Tubing Adventure! We mochten alle onderdelen doen, dus de meiden waren de hele middag zoet.

Tuben bij Adventure City Rotterdam kinderfeestje

Tubing en Netventure

We begonnen met tuben. Zittend in een grote band roetsj je met een vaartje de heuvel af. Superleuk! Kleine tip: let er op dat het losse zitkussen van de band goed is opgepompt. Zo voorkom je dat je met je billen over de kogellagers heen glijdt.
Nadat iedereen een paar keer lekker de berg af gesuisd is, gaan we door naar het NetVenturepark. In de grote netten kun je volop klimmen, lopen, rennen en springen. Via de netten kun je van buiten naar binnen lopen en andersom.

Alle kids vonden de netten het allerleukste, want binnenin is het een walhalla aan klimactiviteiten. Er liggen grote ballen en er is een gedeelte waar ze een ballenbak hebben gecreëerd. Er is ook een voetbalveld en een doolhof op hoogte. Wel raadzaam om je schoenen uit te doen, want het is nogal een uitdaging om die terug te vinden als ze uit vallen!

Binnen en buiten klimmen

Na het netavontuur gaan de kids klimmen. Als je gaat wandbeklimmen of het klimadventure in gaat, krijg je binnen de klimspullen aangereikt en volgt buiten de uitleg. Daarna gaan we eerst binnen wandklimmen. Leuk en goed te doen, ook voor de kleinere kinderen. Met een beetje hulp om de karabijn aan te sluiten en af te halen – dat blijkt best lastig – kunnen ze het prima!

De parcoursen van het klimadventure beslaan het grootste gedeelte van Adventure City. Klimmen kan hier zowel binnen als buiten en er zijn veel levels met oplopende uitdagingen. Niet elk parcours is passend voor elke leeftijd of lengte, maar voor alle niveaus is er wel een route. Soms is het wel even zoeken voor welke lengte en/of leeftijd het parcours geschikt is, dat wordt soms niet of niet goed aangegeven.

Feestarrangement met eten en drinken

Van tevoren hadden we een tijdstip afgesproken voor het eten – patat met snack – waarbij we konden kiezen uit kipnuggets, frikadel, kroket, kipcorn en kaassoufflé. Genoeg keus en ook echt lekker! Fijn is ook dat als het drinken op is, je de kannen opnieuw kunt laten vullen.

Al met al was het een hele zeer geslaagde middag. Adventure-cijfer van de jarige: een dikke 8!

Je kunt hier dus gegarandeerd een topfeestje houden:

  • Je kan er echt veel doen en geschikt voor diverse leeftijden
  • Het ziet er vrolijk en kindvriendelijk uit en ook het personeel is heel vriendelijk
  • Snacks en patat zijn lekker en je kunt onbeperkt drinken halen
  • Veel levels in het klimgedeelte buiten
  • Het NetVenturepark vonden de kleinere EN oudere kinderen het allerleukst!

Ook een kinderfeestje boeken? Kijk voor meer informatie en de verschillende arrangementen op de website van Adventure City Deze link opent in een nieuwe tab!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

Toffe terrasjes voor ouders én kids in en om Rotterdam

Niks leukers dan op het terras vertoeven terwijl de kids zich ook prima vermaken. Hier kan het!

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

Doe mee aan de leukste en meest laagdrempelige online muziekwedstrijd voor álle kinderen van 4-12 jaar!

Favoriete uitjes & adressen

Pathé Kids Festival

Zomerpret op hoogte!

Remastered – Spirit of Japan

Op pad met de Rotterdampas

Soesterberg Zomeroffensief

Op pad met Vakantiepaspoort

Zomerfestival Dordrechts Museum

Wereldhavendagen

Meer inspiratie

Wereldhavendagen

Ontdek de haven van Rotterdam bij de Wereldhavendagen

Verhaal van Papier in het Wereldmuseum

Ontdek hoe papier ontstaat en maak zelf papier bij Wereldmuseum Rotterdam deze zomer.

Waterfestival aan de Rotte

Allerlei wateractiviteiten bij het Waterfestival aan de Rotte

Zomervakantie vol actie bij Prison Island

Ga de cel in, kraak de codes, pak de meeste punten en ontsnap in Prison Island bij Fun Village Rotterdam

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!