Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsreporter op Verhaalvontuur in Rotterdam

Gepubliceerd op 22 mei 2024

Onze Kidsreporters gingen onlangs op pad met Verhaalvontuur: met een schatkaart in de hand op zoek naar de 'boef' tijdens een spannende interactieve speurtocht door het centrum van Rotterdam. Lees hier hoe ze de zoektocht hebben ervaren!

Met Verhaalvontuur Deze link opent in een nieuwe tab zie je de stad weer eens van een andere kant. In ons geval was het een trip down memory lane terwijl de kinderen jacht maakten op een boef.

Nabij de Koopgoot kregen wij onze missiekaart mee en ging ons verhaalvontuur van start (pas op: niet per ongeluk de laatste QR-code scannen en de clue weggeven, zoals ik deed 🙈). De route leidde ons langs zo’n tien punten met een verhaal en af en toe een opdracht. De verhaallijn volg je via filmpjes die je met een QR-code op je telefoon of tablet kunt bekijken. (Als je een tablet gebruikt, let er dan wel op dat je ook een actieve internetverbinding hebt!) 

De route is niet al te lang (3 km) waardoor je de tijd kunt nemen om hier en daar wat langer rond te kijken. Toen wij de boef gevonden hadden en onze missie voltooid was, sloten we af met een drankje op een verrassende plek! Uiteraard verklap ik niet waar dat is …😉

Verhaalvontuur Deze link opent in een nieuwe tab maakt een bezoekje aan de stad net even iets leuker dan een gewoon dagje stad. Proviand is handig, maar niet noodzakelijk. Er is onderweg voldoende gelegenheid om te snacken en snaaien. Neem wel een pen mee en houd rekening met de openingstijden van het start- en eindpunt, aangezien de filmpjes aankondigen dat een geslaagde missie beloond wordt. Om beteuterde gezichten te voorkomen, moet je dus wel op tijd binnen zijn!

Veel speurplezier!

Nathalie

Nog meer leuke speurtochten in de regio Rotterdam en Dordrecht vind je hier Deze link opent in een nieuwe tab.

Lees ook:

Alle blogs

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

Favoriete uitjes & adressen

Kindercarnaval en parade

Le Marie Marché Katendrecht

De Zoete Inval – Spoorzoeken

Peuterfestival – Speciale Editie

Festival Hit The Ground Running

Relax kids dagkampen 2026

Meer inspiratie

Le Marie Marché Katendrecht

Een sfeervolle Franse markt met lekkers en muziek. Kom ook gezellig rondstruinen op het Deliplein!

Bluegrass Festival

Het Rotterdam Bluegrass Festival: een feest voor muziekliefhebbers en buurtbewoners

Modderrace Outdoor Valley

Een vies, vrolijk en leerzaam avontuur voor het hele gezin!

Bird Bricks

Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in Ouddorp

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief