Blogs & inspiratie
Wij vierden een kinderfeestje bij Bounce Valley
Gepubliceerd op 22 mei 2024
Met 12 kids togen we op een warme dag naar Bounce Valley, om de verjaardag van dochter Jill te vieren. Dit nieuwe Airpark zit in Capelle aan den IJssel in een enorme hal, nokvol luchtkussens, glijbanen, klimmuren, verhogingen, obstakels, hindernisbaan, whipe-out, ninja-run én coole games. Helemaal te gek dus voor een middag vol springen, klimmen, glijden en spelen!
Bij binnenkomst zien we meteen al hoe enorm groot dit Airpark is. Vanaf het hoge terras kun je bijna de hele hal overzien en dat oogt al meteen heel spectaculair!
Speciaal voor ons feestje is er een tafel gereserveerd, waar we alle spullen kunnen neerleggen. Eerst krijgen de kids de speciale BOUNCE-sokken, die ervoor zorgen dat ze goed grip hebben op de luchtkussens (deze mogen mee naar huis). Snel sokken aan en bouncen maar!

De kids stuiven meteen weg naar de Ninja Run, de Free Jump en de Wipe Out. Zo, die zijn wel even zoet! Wij settelen ons op de bank met een drankje en kunnen vanaf het hoge terras mooi bekijken hoeveel plezier ze hebben. We mogen overigens ook gewoon meespringen en glijden als we dat willen, maar voorlopig vermaken we ons prima met toekijken én de gratis wifi!
Één groot springavontuur
De verschillende air-attracties zijn superleuk voor kinderen (maar stiekem ook voor volwassenen!). Bij de Obstacle Run kom je allerlei hindernissen tegen. De climbing wall en de Pyramid beklimmen zijn leuke uitdagingen, net als op de Stepping Stones proberen te blijven. De Pillow Bash is hilarisch, de Extreme Slide alleen voor de echte durfals! En probeer vooral de zwaaiende armen van de Wipe Out te ontwijken!

Zo nu en dan komen de kids even aan de tafel uitrusten – het is een behoorlijk actief feestje – en wat drinken. Gelukkig kunnen we onbeperkt limonade tappen, want al dat gespring maakt heel dorstig!
XL, Unlimited of Night Deal?
Je kunt bij Bounce Valley kiezen uit diverse arrangementen. Wij hadden het Bounce Party XL feestje geboekt en werden halverwege het feestje verwend met nachos en heerlijke milkshakes. Ook kun je onbeperkt limonade drinken en krijgt de jarige een leuk cadeautje.

Gevraagd naar wat het leukste was bij Bounce Valley, kwam het spel Catch the Light als állerleukste naar voren. Bij deze speed & relfex game moet je de lampjes, die telkens ergens anders oplichten, zo snel mogelijk uit slaan. Maar eigenlijk was álles leuk! Een heel geslaagd feestje, dus!

Een uur bouncen kan al vanaf € 9,95 p.p. inclusief de speciale sokken. Een Bounce Party is vanaf € 16,95 p.p. te reserveren.
Tips:
- We kregen van tevoren het advies om een lange broek aan te trekken, dat glijdt beter op de glijbanen.
- Het is een overdekte locatie en het is er best warm. Zeker met al het gespring is het aan te raden – voor de kids en voor jezelf – om niet te warm te kleden (maar dus wel een lange broek of legging).
- Bij ons kinderfeestje zat het erbij, maar als je een losse ticket boekt, kun je voor € 2,50 een Bounce Booster erbij kopen. Dan mag je tijdens je bezoek onbeperkt koude limonade tappen.
- Wij zaten boven, op het hoge terras, maar ook beneden naast de luchtkussens zijn er gezellige zitjes. Heel fijn als je kind nog klein is, dan kun je het nog beter in de gaten houden.
Wij waren bij Bounce Valley in Capelle aan den IJsel. Er zijn vele vestigingen in Nederland. Binnenkort opent Ridderkerk (2026) In Delft, Zoetermeer en Breda vind je ook vestigingen. Zelf ontdekken hoe leuk bouncen is? Kijk hier voor alle info en reservering Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium
Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.Favoriete uitjes & adressen
Meivakantie bij GeoFort
Koning van Katoren (6+)
Pretty in Pink in Keizerswaard
Meivakantie in Wereldmuseum Rotterdam
Binnen én buiten klimmen bij Adventure City
Meivakantie in het Maritiem Museum
Jumpen in de meivakantie
Kidsactiviteiten Belasting en Douane Museum
Waarom een Rotterdampas?!
Tafiti – Dwars door de woestijn
Circusstad Festival
Kids Club en rondleiding op ss Rotterdam
Meer inspiratie
Nationale Kinderherdenking 2026
Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
AUTSJ (4+)
Een beeldende voorstelling vol actie, dans en kungfu, te zien bij Maaspodium Rotterdam
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!
Het langste Blotevoetenpad van Nederland!
Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!
Meivakantie vol actie bij Prison Island
Ga de cel in, kraak de codes, pak de meeste punten en ontsnap in Prison Island bij Fun Village Rotterdam
Ga naar Gouda in de meivakantie
Gouda heeft zo veel leuks te bieden! Ontdek welke toffe activiteiten je hier kunt doen met VVV Gouda.