Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Getest door onze Kidsproofreporters! De klimparken van Fun Forest door heel Nederland

Gepubliceerd op 24 mei 2024

Kidsproofreporters Fauve & LoÏs mochten op uitnodiging van Fun Forest samen met hun vrienden de 4 klimbossen in Nederland uitproberen en zij legde hun ervaringen vast in een toffe video. Kijk snel welk klimpark zij het leukste vonden!

Videoblog van onze Kidsproofreporters

De boom in bij Fun Forest is sowieso al een hele belevenis in de natuur. Maar als je dan ook nog eens alle 4 de klimparken in Nederland uit mag proberen… Daar konden Fauve en LoÏs natuurlijk geen nee tegen zeggen! Klimmen door auto’s, de langste zipline van Nederland, zweven boven het water en zelfs een klimparcours voor kleine kinderen. Deze stoere meiden hebben alle angsten overboord gegooid en zijn dit super toffe avontuur in de bossen van Rotterdam, Venlo, Amsterdam & Almere ingedoken. En natuurlijk hebben ze hun ervaringen van boom tot boom voor je vastgelegd in een video, kijk je mee? (wel het leukste met je geluid aan)

Komen apenkooien tussen de bomen

Ben je nog nooit als Tarzan & Jane door de bomen van Fun Forest in het Kralingse Bos gevlogen? Klik dan snel verder voor meer info Deze link opent in een nieuwe tab!
En wil je ook eens de andere klimparken bezoeken? Meer informatie is te vinden op de site van Kidsproof Amsterdam Deze link opent in een nieuwe tab voor het Amsterdamse Bos, Kidsproof Flevoland Deze link opent in een nieuwe tab voor Fun Forest Almere & Kidsproof Zuid-Limburg Deze link opent in een nieuwe tab voor Fun Forest Venlo!
Samen met jouw vrienden klimmen? Boek dan je kinderfeestje Deze link opent in een nieuwe tab bij Fun Forest! Of ga in de vakantie ook eens op Fun Forest-tour door Nederland.

We zijn natuurlijk reuze benieuwd naar jouw klimavonturen!

Lees ook:

Alle blogs

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Favoriete uitjes & adressen

Op avontuur bij RiF010

Vier Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum

Binnenkort geopend: Bounce Valley Ridderkerk

Bunkerdag 2026

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)

Theater- en musicalles

Meer inspiratie

Dag van het Kasteel 2026

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)

Een theatershow gebaseerd op één van de meest verkochte kinderboekenseries in het Oude Luxor Theater!

Family Block Party – Big & Belg x The Usual

Een creatief familie-event vol muziek, workshops en 90’s vibes bij The Usual in Rotterdam!

Feest op zondag: Wesak / Boeddha-dag

Ga creatief aan de slag rondom het bekende feest in Wereldmuseum Rotterdam!

Vier Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum

Beleef échte maritieme avonturen tijdens Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum

Bunkerdag 2026

Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!

Bounce Valley Ridderkerk en Capelle open met feestdagen

Ga met Pinksteren bouncen bij Bounce Valley Ridderkerk en Capelle!

Dag van het kasteel in Huis Van Gijn

Kom op ontdekkingstocht bij de Dag van het Kasteel in Dordrecht

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief