Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Makkelijk, mooi en cool haar met Kerst!

Gepubliceerd op 20 december 2023

De dag van het kerstdiner op school. Kids komen uit school, snel omkleden en het eten klaarmaken waar je voor hebt ingetekend op de lijst. Nu snel het haar.... Maar hoe dan? Herkenbaar? Angela van Angela's Haarstudio laat 6 verschillende kerstkapsels zien die je zelf makkelijk en snel kunt maken!

In de kapsalon van Angela’s Haarstudio in Oudorp (Alkmaar) zijn we weer aan de slag gegaan met nieuwe leuke inspiratie voor kerst. Wij vinden de tips zelf altijd superhandig en waren benieuwd of Angela nog nieuwe ideetjes zou hebben. Nou… dat is gelukt! Lees onderaan de blogs met makkelijke kerstkapsels die we met Angela hebben gemaakt in voorgaande jaren.

TIP: koop bij de Action alvast een busje haarglitters (zilver of goud) want álle meiden vinden glitter gewéldig en het staat heel kerstachtig!

KERSTKAPSEL 1

Speciaal voor moeders van dochters met krullend (kroes) haar. Je hebt nodig een elastiekje, een plastic groen slingertje en 2 leuke kerstspeldjes.

Dit is het eindresultaat:

Bekijk hier hoe je dit kapsel stap voor stap maakt:


KERSTKAPSEL 2

Een tweede kerstkapsel voor krullend (kroes) haar. Heel eenvoudig te maken, maar het ziet er met een feestelijke strik prachtig uit! Dit is het eindresultaat:

Bekijk hier hoe je dit kapsel stap voor stap maakt:

KERSTKAPSEL 3

Dit is een kapsel voor kinderen met stijl/licht krullend haar. Hier heb je wel iets meer tijd voor nodig om de vlechtjes te maken, maar het eindresultaat mag er zijn:

Bekijk hier hoe je dit kapsel stap voor stap maakt:

KERSTKAPSEL 4

Wauw een mooie brede vlecht, kerstachtig gemaakt met leuke kerstspeldjes, dit is het eindresultaat:

Bekijk hier hoe je deze mooie vlecht zelf kunt maken:

KERSTKAPSEL 5

Een mooi klassiek kapsel met het haar naar één kant met een knot en leuke kerstaccessoires in de achterkant van het haar. Heel sjiek en feestelijk!

Bekijk hier hoe je dit sjieke kerstkapsel in een handomdraai maakt:

KERSTKAPSEL 6

Dit kapsel is écht heel snel en makkelijk! Binnen enkele minuten ben je klaar, maar het staat toch heel feestelijk als je het afmaakt met een mooi kerstspeldje of strik.

En hieronder de DIY waarmee je stap voor stap dit kapsel makkelijk bij je dochter kunt maken:

Angela heeft ons in de afgelopen jaren meer tips gegeven. Bekijk ze hieronder door op de link te klikken:

Makkelijke-kerstkapsels-voor-kids Deze link opent in een nieuwe tab
Kidsproof-feestkapsels-voor-gemaksmoeders Deze link opent in een nieuwe tab

We wensen jullie een onvergetelijk kerstdiner!

Lees ook:

Alle blogs

10 superleuke, bijzondere clubjes!

Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.

Begin het schooljaar goed met deze leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes

Na die heerlijke vrije vakantieweken is het ook wel weer fijn om fris aan het nieuwe schooljaar te beginnen. Een nieuw clubje of cursus, een nog te vieren verjaardagspartijtje, een leuk uitstapje in het weekend… Hieronder vind je inspiratie!

Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island

Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!

Coole traktatie-inspiratie!

Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief