Blogs & inspiratie
Superleuke kindvriendelijke restaurants in en om Rotterdam
Gepubliceerd op 30 november 2024
Met het hele gezin uit eten? Niets fijners als de kids het dan ook naar de zin hebben! We hebben een aantal superkindvriendelijke eetadresjes voor je op een rijtje gezet!
Breakfast in Rotterdam HQ

In de leuke vintage furniture shop Spullen voor in je huis vind je het gezellige Breakfast in Rotterdam HQ Deze link opent in een nieuwe tab. Onder het motto ‘Ontbijt kan altijd’ kun je hier de hele dag terecht voor een van de heerlijke ontbijtjes met klinkende namen als Un-beet-able hummus en Honey Brie. En welk kind wil nou niet een Fruit Jungle of Mr. Bear op zijn bordje! Ook heel kidsproof: de babycinno! Kids vermaken zich bovendien prima in de leuke speelhoek!
Bij Supermercado Deze link opent in een nieuwe tab vind je geen kroket of pannenkoek op de kaart. Uit de swingende Latijns-Amerikaanse keuken komen heerlijkheden als empanada’s, ceviche en zalm of ribeye van de houtskoolgrill. Voor de kids zijn er kleine hapjes zoals mini-taco’s en nachos, maar ook gegrilde kip en salchicha. Zijn de kleintjes uitgegeten? Dan kunnen ze volop spelen in de leuke Mini Mercado.
Gezelligheid en genieten staan voorop bij Juffrouw van Zanten Deze link opent in een nieuwe tab! En dat zie je in alles terug, van de inrichting en de bediening tot de menukaart. Kids kunnen hier uit losse ingrediënten zelf hun menu samenstellen. Ook heel fijn: ze kunnen aan tafel spelen uit de speciale speelbak! De vestiging in Kralingen heeft ook nog een speelhoek, in West vind je een kleine tuin met speelgelegenheid.
Na een heerlijke wandeling in het Bergse Bos schuif je bij Lake House Deze link opent in een nieuwe tab aan voor lunch, diner of een bite! Op het kindermenu staan o.a. kidsburgers, kibbeling en een Punky ijsje toe. En dan door naar de toffe speeltuin buiten! Extra leuk: op beide kerstdagen kunnen kinderen in de kinderkerst-zaal knutselen onder toeziend oog van geschoolde nanny’s én krijgen ze een leuk cadeautje mee!
De Beren Bleiswijk Deze link opent in een nieuwe tab

Hier vindt iedereen iets lekkers op de kaart! Naast een uitgebreide lunchkaart kun je bij De Beren Bleiswijk Deze link opent in een nieuwe tab ‘s avonds terecht voor o.a. een fijne steak, saté of spare ribs. De kids smullen van hun kinderburger, pasta of ribbetje. Als ze uitgegeten zijn, verdwijnen de kids naar boven, waar een groot speeltoestel staat en waar ze Disney-tv kunnen kijken! Hierboven kan ook worden gegeten. Ideaal voor een kinderfeestje!
Nog veel meer leuke kindvriendelijke eetadresjes vind je in onze categorie Uit eten Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!
December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!Meer inspiratie
FamilieFest: BFF Best fest ever
Beleef met je besties een superleuke dag vol workshops en activiteiten in het Nieuwe Instituut
Peter Pan (6+)
Peter Pan en de strijd tegen Kapitein Haak, een magisch avontuur bij Theater Hofplein!
6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé
Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.


