Theaterles voor kleuters
Een speelse theaterles met veel dans-, spel- en zangelementen voor de stoere kleuter bij Hofplein!
Hoe danst een piraat? Hoe loopt een prins? Wat doet een spook? Kom erachter tijdens de theaterles voor kleuters bij Hofplein!
Door middel van thema’s leert je kleuter samenspelen, uiting geven aan zijn of haar emoties en motoriek ontwikkelen.
De kinderen leren niet alleen spelen met elkaar, maar ook kijken naar elkaar en maken op een speelse wijze kennis met theater.
Heel stoer, zonder papa of mama, met alleen maar andere kids ontdekken wat je allemaal kunt doen in het theater. Voor kleuters van 4 en 5 jaar.
De Kleutertheaterlessen zijn te volgen op de leslocaties Hofplein Rotterdam Delfshaven (woensdag, zaterdag en zondag) & Hofplein Barendrecht (zaterdag).
Klik via de roze button door naar de website van het Hofpleintheater!
Bij het Hofpleintheater kan je nog veel meer leuke dingen doen. Bekijk ons overzicht van leuke clubjes en lessen in Rotterdam.
Hofplein De Theaterschool
Pieter de Hoochweg 222
3024 BJ Rotterdam
Openingstijden
Kijk op de website van Hofpleintheater voor de lestijden.Prijs
€70 voor 10 lessen (45 minuten per les)Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.