Theaterles voor peuters
Peutertheater voor ouder en kind. Met in de lessen lekker veel muziek, bewegen en fantasie!
Grote stappen, kleine stappen, stampen en kruipen. De grove en fijne motoriek van je kind worden geprikkeld tijdens de theaterles voor peuters bij Hofplein!
Samen dansen en spelen op verhalen van Dikkie Dik, Nijntje of de mooiste vis uit de zee. De lessen sluiten aan op de belevingswereld en fantasie van je kind.
Dit theater is geschikt voor kids van 2 tot 3 jaar. Bij de lessen moet één van de ouders aanwezig zijn.
De Peutertheaterlessen zijn te volgen op de leslocaties Hofplein Rotterdam Delfshaven (zaterdag en zondag) & Hofplein Barendrecht (zaterdag).
Klik voor meer informatie over peutertheater en Hofpleintheater op de roze button.
PS. Heb jij Facebook? Kidsproof ook! Like ons en blijf op de hoogte van de leukste uitjes voor kinderen.
Hofplein De Theaterschool
Pieter de Hoochweg 222
3024 BJ Rotterdam
Openingstijden
Kijk voor actuele lestijden op de site van Hofpleintheater.Prijs
€ 70,- voor 10 lessen (45 minuten per les)Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!