Theaterles voor peuters
Peutertheater voor ouder en kind. Met in de lessen lekker veel muziek, bewegen en fantasie!
Grote stappen, kleine stappen, stampen en kruipen. De grove en fijne motoriek van je kind worden geprikkeld tijdens de theaterles voor peuters bij Hofplein!
Samen dansen en spelen op verhalen van Dikkie Dik, Nijntje of de mooiste vis uit de zee. De lessen sluiten aan op de belevingswereld en fantasie van je kind.
Dit theater is geschikt voor kids van 2 tot 3 jaar. Bij de lessen moet één van de ouders aanwezig zijn.
De Peutertheaterlessen zijn te volgen op de leslocaties Hofplein Rotterdam Delfshaven (zaterdag en zondag) & Hofplein Barendrecht (zaterdag).
Klik voor meer informatie over peutertheater en Hofpleintheater op de roze button.
PS. Heb jij Facebook? Kidsproof ook! Like ons en blijf op de hoogte van de leukste uitjes voor kinderen.
Hofplein De Theaterschool
Pieter de Hoochweg 222
3024 BJ Rotterdam
Openingstijden
Kijk voor actuele lestijden op de site van Hofpleintheater.Prijs
€ 70,- voor 10 lessen (45 minuten per les)Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.