Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naailes voor kids!

Zelf je eigen kleding ontwerpen en maken? Word een echte ontwerper met de cursus bij Modelessen!

Hoe cool zou het zijn als je straks in je eigen ontworpen en gemaakte kleding naar school kunt. Bij Modelessen verzorgen ze iedere vrijdagmiddag een cursus kleding maken voor kids tussen de 8 en 14 jaar oud.
 
Als jonge ontwerper in spé leer je spelenderwijs kleding maken. Van het maken van een sjaal, tot het naaien van een eigen ontwerp rok of shirt, je kunt het tijdens deze cursus allemaal leren. 

Interesse? Voor meer informatie of het aanmelden, check de website door op de roze button ‘Naar website’ te klikken!

Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!

Modelessen

Rotterdam

Openingstijden Elke vrijdag van 16.00 - 17.00 uur
Prijs € 31,- per maand
Mail direct

Mail direct naar Modelessen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Mooie pluktuinen voor kinderen

Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.