Zwemles bij My HealthClub
Kom op zwemles bij My HealthClub in Krimpen a/d IJssel en haal je A- en B-diploma in 16 maanden!
Kinderen vanaf 4 jaar kunnen bij My HealthClub al spelenderwijs leren zwemmen met het Splash 6-stappenplan. Hiermee kun je in 16 maanden A en B halen en in 24 maanden A, B en C. Duurt het langer, dan neemt My HealthClub de extra kosten voor haar rekening!
Er wordt lesgegeven in kleine groepen van maximaal 8 kinderen. Nog een voordeel: je kunt meteen starten met zwemles, er is geen wachtlijst!
Schrijf je in voor een vrijblijvende proefles! Klik voor meer informatie op de website van My HealthClub, klik hiervoor op de roze button.
Tip: kijk in onze categorie Clubjes voor nog veel meer leuke sport-, muziek-, creatieve en andere clubjes.
MyHealthClub
Krimpenerbosweg 4
2923 LA Krimpen aan den IJssel
Openingstijden
Zie website voor de lestijden.Prijs
Zie website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam
Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.
Sinterklaasintochten 2025 in en om Rotterdam
Hij komt, hij komt... de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids ook al vol verwachting voor de komst van Sinterklaas? Nog heel even en hij is weer in het land! De landelijke intocht 2025 is op Texel! Wil je weten waar en wanneer je Sinterklaas en zijn Pieten dit jaar in de regio Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda nog meer kunt begroeten? In onderstaand overzicht hebben we een aantal sinterklaasintochten voor 2025 op een rijtje gezet.
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!