Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Calandtroep

Zin in avontuur? Kom naar de Calandtroep: scoutingavontuur aan het Noorderkanaal!

De Calandtroep is één van de oudste Scoutinggroepen van Rotterdam (1913) en is gevestigd in Rotterdam Noord.

De groep bestaat uit 2 onderdelen, namelijk de welpen (jongens en meisjes van 7-11 jaar) en de zeeverkenners (jongens en meisjes van 11-18 jaar).

Iedere zaterdag op avontuur, dat wil toch iedereen. Je kunt er leren roeien, zeilen en wrikken. En je kunt mee op verschillende en afwisselende kampen. Hoe spannend is dat?

Interesse? Ga dan naar de website voor meer informatie. Klik op de roze button.

Binnenkort een verjaardagsfeestje organiseren? Kijk voor leuke tips op het overzicht met leuke kinderfeestjes van Kidsproof!

Scouting Calandtroep

Noorderkanaalweg 26

3037 AV Rotterdam

Openingstijden Iedere zaterdag.
Mail direct

Mail direct naar Scouting Calandtroep

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

Mooie pluktuinen voor kinderen

Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief