Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterpret in Zevenkamp

Kom lekker vrijzwemmen of haal je A, B en C-diploma bij Recreatiecentrum Zevenkampse Ring!

Waterpret in Zevenkamp

Spelen in het water is leuk, maar het is in ons waterrijke kikkerlandje ook belangrijk dat onze kids hun zwemdiploma halen. Bij Recreatiecentrum Zevenkampse Ring leren ze zwemmen via de methode van het zwem-ABC. Na afronding is je kind zwemveilig.

Maar boven alles is zwemmen natuurlijk ook gewoon hartstikke leuk. En dat proberen ze in de zwemlessen door te laten klinken. Ook is er een digitaal leerlingvolgsysteem, waarmee je thuis samen met je kind de vorderingen van de zwemles kunt bekijken. Leuk en motiverend!

Naast de zwemlessen kun je in Recreatiecentrum Zevenkampse Ring ook recreatief zwemmen of meedoen aan Baby- en Peuterzwemmen. Kijk voor meer informatie hierover op de website. Klik hiervoor op de roze button.

Kinderfeestjes
Ook leuk! Wat dacht je ervan om hier je verjaardagsfeestje te vieren? Er zijn verschillende themafeesten, zoals een survivalfeest of een sprookjesfeest. Klik voor meer informatie op ons overzicht van kinderfeestjes!

Tip: ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten! 

Zwembad Zevenkampse Ring

Zevenkampse Ring

Rotterdam

Openingstijden Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Zevenkampse Ring

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.

4 x superleuke unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

10 te gekke prentenboeken om voor te lezen

Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief