Zwembad Overschie
Lekker zwemmen met je baby kan in Zwembad Overschie. Het water wordt speciaal op temperatuur gebracht!
Babyzwemmen in een verwarmd zwembad!
Zwembad Overschie is een redelijk klein zwembad en wordt voornamelijk gebruikt voor zwemlessen. Vanaf 4 jaar kan je kind er starten met Zwemles A.
Wil je met je kleintje al eerder beginnen met zwemmen? Kom dan op dinsdagochtend naar het babyzwemmen. Ze hebben het water die dag speciaal op temperatuur gebracht (32 graden). Dat is lekker samen genieten!
Ook lekker is om op zondagochtend met je kids te gaan zwemmen. Het is er niet altijd druk, dus ondanks dat het zwembad niet heel groot is, heb je toch alle ruimte om lekker in het water te ravotten!
Meer informatie over openingstijden en tarieven vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten!
Zwembad Overschie
Burgemeester Koningssingel 45
3042 NK Rotterdam
Openingstijden
Zie website.Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.