Flax Field Fighters
Leren basketballen? Meld je aan bij Basketbalvereniging Flax Field Fighters!
Flax Field Fighters
Basketbalvereniging heeft diverse teams voor kids. Voor de jongste kids tot 8 jaar is er het team Future Fighters waarin je kennis maakt met de sport. Afhankelijk van je leeftijd train je 1 tot 2 keer per week.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Basketbalvereniging Flax Field Fighters
Hoge Kade 60
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Schermacademie Zaïr
Altijd al willen schermen als een musketier? Kom naar de Schermacademie Zaïr.
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
Cursus zeemeerminzwemmen
Leer zwemmen als een zeemeermin tijdens deze toffe cursus van Sportbedrijf RotterdamBlogs & inspiratie
Alle blogs
Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?
Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!