Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Horsecenter Pirouette

Leer paardrijden bij deze vijf sterren manege aan de rand van Rotterdam!

In de bosrijke omgeving van Bergschenhoek kun je heerlijk (leren) paardrijden. Of je nu jong of oud, gevorderd of beginnend bent, iedereen is bij Horsecenter Pirouette welkom!

Alle lessen worden gegeven door gediplomeerde instructeurs en instructrices. Heb je nog nooit echt les gehad, dan is kun je ook starten met privélessen. Op die manier heb je een half uur alle aandacht van de instructeur en begin je lekker veilig aan de longeerlijn. Er zijn ook speciale stap-/draflessen voor beginnende ruiters.

De lessen worden verdeeld in beginners, halfgevorderd en gevorderd. De instructie bepaalt uiteindelijk in welke les een ruiter thuishoort. 

Daarnaast biedt het bosrijke gebied ook de mogelijkheid voor buitenritten.

Wil je meer informatie? Klik dan op de roze button.

PS. We hebben meer leuke clubjes voor je verzameld in de categorie Clubjes!

Horsecenter Pirouette

Bosweg 10

2661 GT Bergschenhoek

Prijs Zie de website voor meer informatie
Mail direct

Mail direct naar Horsecenter Pirouette

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

Wat zijn leuke uitjes met je peuter of kleuter?

Heerlijk om er met je kleintje op uit te gaan! Je peuter of kleuter de grote wereld laten ontdekken levert zulke mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter- en kleuteruitjes verzameld, speciaal voor kinderen in de leeftijd 2 tot 6 jaar. Welke herinneringen ga jij met je uk maken?

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief