IJssportvereniging
Schaatsen, hardrijden of shorttracken? Het kan bij IJssportvereniging Alblasserwaard!
Schaatsen, shorttracken en hardrijden
Sta je graag op het ijs of zou je willen leren schaatsen, hardrijden of misschien wel shorttracken? Het kan bij IJssportvereniging Alblasserwaard!
Iedere zaterdag van oktober tot maart is het voor kinderen van 6 jaar en ouder mogelijk om in Breda of Dordrecht schaatslessen te nemen.
Vanaf 5 jaar ben je welkom bij de jongste sectie shorttrack van de IJA, die ook het meest actief is op het ijs, want in Dordrecht kun je het hele jaar door schaatsen. In de winter op maandag, vrijdag en zondag.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
IJssportvereniging Alblasserwaard
Fanny Blankers-Koenweg 10
3318 AL Dordrecht
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie! Dit zijn leuke uitjes voor de hele familie in de regio Rotterdam
Hebben jullie al een uitje gepland in de voorjaarsvakantie? Of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken? Check dan vooral deze toffe tips, van theatervoorstellingen en kinderworkshops tot trampolinepark en gave musea. Stuk voor stuk aanraders!
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!