IJssportvereniging
Schaatsen, hardrijden of shorttracken? Het kan bij IJssportvereniging Alblasserwaard!
Schaatsen, shorttracken en hardrijden
Sta je graag op het ijs of zou je willen leren schaatsen, hardrijden of misschien wel shorttracken? Het kan bij IJssportvereniging Alblasserwaard!
Iedere zaterdag van oktober tot maart is het voor kinderen van 6 jaar en ouder mogelijk om in Breda of Dordrecht schaatslessen te nemen.
Vanaf 5 jaar ben je welkom bij de jongste sectie shorttrack van de IJA, die ook het meest actief is op het ijs, want in Dordrecht kun je het hele jaar door schaatsen. In de winter op maandag, vrijdag en zondag.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
IJssportvereniging Alblasserwaard
Fanny Blankers-Koenweg 10
3318 AL Dordrecht
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!
7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam
Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.
10 bijzondere musea in en om Rotterdam!
Denk jij bij een museum meteen aan schilderijen en beelden? Dat kan natuurlijk, maar er zijn nog veel meer andere en soms héle bijzondere musea in de regio Rotterdam die óók superleuk zijn voor kids. Wij hebben de meest originele op een rijtje gezet. Stuk voor stuk een bezoek waard! Ga je mee?