Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Studio YET naailessen

Zit er een topdesigner in jou? Ga dan snel aan de slag met naailessen bij Studio YET in Schiebroek!

Ben je een designer in de dop? Dan kun je bij Studio YET (voorheen Peppellotta) aan de slag met naailessen. Op dinsdag- en donderdagmiddag geeft Yvette van Studio YET naailessen speciaal aan kinderen.

In kleine groepjes van max. 6 kinderen mag je direct achter de naaimachine duiken. Je leert uiteraard eerst de basis, zoals omgaan met de naaimachine, werken met patronen en het knippen van stoffen. Vanaf les 1 zit je al achter de naaimachine!

Er wordt gewerkt in blokken, doorgaans van schoolvakantie tot schoolvakantie. Als een blok vol is, dan is het mogelijk om jezelf vrijblijvend op een wachtlijst te plaatsen. Ga via de roze button naar de website en check of er een plekje voor je is!

Tip: Op Kidsproof.nl vind je ook leuke schminkvoorbeelden. Altijd handig voor op kinderfeestjes!

Peppellotta

Dovenetelstraat 25

3053 JD Rotterdam

Openingstijden Dinsdag- en donderdagmiddag 15.30 - 17.00 uur
Prijs € 15,- per les incl. alle materialen.
Mail direct

Mail direct naar Peppellotta

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Meer inspiratie

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Monkey Moves Gouda

Doe mee met apeleuke multisportlessen met een speciaal aangepast programma op elke leeftijdscategorie!

Kidsclub in Dordrecht

Knutselmiddagen met leuke thema's bij De Crabbehoeve! Doe je mee?

Zeilschool de Lelie

Aan de Kralingse plas vind je de Rotterdamse Zeilschool de Lelie met zeillessen voor jeugd.

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief