
Sv DOTO Lansingerland
Bij sv DOTO kun je (proef)lessen volgen in turnen, verschillende soorten dans en gym!
Turnen, dans en gym lessen voor kids
Lijkt het jou leuk om te gaan turnen, dansen of te gymen? Sv DOTO Lansingerland biedt verschillende lessen aan!
Speciaal voor de kleintjes is er peuter- en kleutergym (2-6 jaar) waar je lekker kan bewegen, spelen en ontdekken. Als je wat ouder bent is turnen misschien wat voor jou! Hier heb je ook de mogelijkheid om mee te doen aan turncompetities.
Kinderen vanaf 3 jaar kunnen meedoen aan danslessen. Je kan meedoen aan kinderdans, klassiek ballet, spitzen, streetdance en moderne dans.
Ook is er voor elke les een mogelijkheid tot een proefles, zo weet je zeker of het wat voor je is! Hiervoor kun je een mailtje sturen naar sv DOTO.
Voor meer informatie en om je aan te melden klik je op de roze button!
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van toffe tips.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Met korting naar World of Dinos in de Van Nelle Fabriek!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.