Voetjebal Drechtsteden
Spelenderwijs leren voetballen voor kinderen van 2 t/m 5 jaar met Voetjebal Drechtsteden!
Voetjebal Drechtsteden
Aan de hand van leuke spelletjes leren kids tussen de 2 en 5 jaar de eerste technieken van voetballen, zoals trappen, passen en draaien. Hoe ouder de kinderen zijn hoe meer het écht voetballen wordt.
De lessen zijn in kleine groepen en altijd onder begeleiding van de ouder, lekker samen sportief bezig zijn dus! Tijdens een gratis proefles ontdek je of Voetjebal wat voor jullie is.
Voor meer info en aanmelden klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Voetjebal Drechtsteden
Laurierstraat 18
3319 HM Dordrecht
Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag
Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!