Wing-Chun Kung-Fu
Leer je mentale en fysieke grenzen kennen met Wing-Chun Kung-Fu!
Wing-Chun Kung-Fu voor kids
Associatie Wing-Chun Kung-Fu biedt trainingen aan kids vanaf 8 jaar. Tijdens de les werk je aan fysieke en mentale ontwikkeling, waardoor je weerbaar wordt voor situaties die zich voor kunnen doen.
De lessen beginnen met een warming-up en technische training. Waar nodig wordt tussendoor een spelmoment ingelast. Daarna wordt er gespard en tot slot volgt de cooling-down.
Wil je een keer een proefles bijwonen? Klik voor meer informatie op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5 x bedankje voor lieve juffen en meesters
Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!