Alice in Cakeland
Je komt ogen tekort bij het zien van deze heerlijke cupcakes van Alice in Cakeland. Opeten dus!
Alice in Cakeland
Alice in Cakeland is zo’n winkel waar je echt alles wel wilt kopen en opeten. Dat mag uiteraard, maar is misschien niet zo goed voor je!
Je vindt er meer dan 30 verschillende smaken cupcakes in het assortiment. Heb je een verjaardag of ander leuk feestje, dan kun je hier je ideale cupcake laten maken. Op de website vind je wat ze allemaal voor je kunnen maken. Klik hiervoor op de roze button.
Of loop er eens gezellig binnen, want een lust voor het oog is het zeker!
Tip: Op Kidsproof vind je een overzicht met tips van alle leuke kinderwinkels in Rotterdam.
Alice in Cakeland
Van Oldenbarneveltstraat 124A
3012 GW Rotterdam
Openingstijden
Woensdag t/m zaterdag 11.00 - 18.00 uurPrijs
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!