Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alice in Cakeland

Je komt ogen tekort bij het zien van deze heerlijke cupcakes van Alice in Cakeland. Opeten dus!

Alice in Cakeland

Alice in Cakeland is zo’n winkel waar je echt alles wel wilt kopen en opeten. Dat mag uiteraard, maar is misschien niet zo goed voor je!

Je vindt er meer dan 30 verschillende smaken cupcakes in het assortiment. Heb je een verjaardag of ander leuk feestje, dan kun je hier je ideale cupcake laten maken. Op de website vind je wat ze allemaal voor je kunnen maken. Klik hiervoor op de roze button.

Of loop er eens gezellig binnen, want een lust voor het oog is het zeker!

Tip: Op Kidsproof vind je een overzicht met tips van alle leuke kinderwinkels in Rotterdam.

Alice in Cakeland

Van Oldenbarneveltstraat 124A

3012 GW Rotterdam

Openingstijden Woensdag t/m zaterdag 11.00 - 18.00 uur
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Alice in Cakeland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief