De Theetuin
Bij de Theetuin organiseren ze leuke feestjes! Bowlen, midget golf, speeltuin en... lekker eten!
Een superleuk kinderfeestje! Eerst ga je een uurtje bowlen of midgetgolfen en daarna met z’n allen aan tafel om cadeautjes uit te pakken en lekker een patatje met snack of een pannenkoek te eten. Je mag van de patat en de pannenkoek zo veel eten als je wilt! Daarna kun je lekker spelen in de speeltuin.
Dat wordt een feestje om nooit te vergeten! Klik snel op de roze button voor meer info!
Tip: regelmatig delen we onzer ervaringen met uitjes in onze categorie blogs. Lees ze hier!
De Theetuin
Pruimendijk 16
2988 XN Ridderkerk
Openingstijden
Van maandag t/m zaterdag kun je bij de Theetuin je kinderfeestje vieren.Prijs
€ 11,50 per kind voor het arrangement met 1 activiteit (bowlen of midgetgolfen). Als je beide wilt, betaal je € 15,- per kind.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!