Zoet of Zout
Kom heerlijk lunchen met de kids op een super mooie locatie in Stellendam!
Zoet of Zout
Je komt helemaal tot rust op de unieke locatie van Restaurant Zoet of Zout in Stellendam. Geniet bij mooi weer van het uitzicht vanaf het terras, terwijl je een van de lekkere gerechten van Zoet of Zout eet. Ook binnen ziet het er mooi, chic en rustgevend uit. Net als het eten! Ga jij voor de superfood groene salade, carpaccio of de Hollandse garnalenkroket? Ook aan de kids is gedacht. Zij kunnen genieten van pannenkoeken, friet en verschillende tosti’s en broodjes. Daarnaast is er een leuke kinderspeelhoek.
Voor meer informatie, klik je op de roze button.
Tip: Na het eten een leuke kindervoorstelling bekijken? Check dan onze Uitagenda!
Zoet of Zout
Haringvlietplein 3
3251 LD Stellendam
Openingstijden
Iedere dag vanaf 10.00 uurPrijs
Zie de website voor het complete menuToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.