Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Baker & Moore

Creëer je eigen (h)eerlijke salade, sandwich of ontbijtje bij Baker & Moore!

In hartje centrum van Rotterdam vind je Baker&Moore, een hippe ontbijtspot waar je elke dag van de week kunt genieten van zalige koffie en verse sappen. Achterin de zaak is een gezellige kinderhoek gemaakt met daaromheen relaxte zitplekken, zodat papa en mama een oogje in het zeil kunnen houden terwijl ze genieten van een lekker ontbijt of lunch.

Baker& Moore serveert dagelijks all day breakfast, dus zowel vroege vogels als uitslapers kunnen er terecht! Door de weeks zijn ze al om 07:30 uur open!

Naast ontbijt hebben ze een ‘Create It Yourself’-formule waarbij je je eigen bourgondische sandwich, salade of yoghurt helemaal zelf kunt samenstellen, dus iedereen vindt er altijd wel iets lekkers . Echt een aanrader om met het gezin heen te gaan!

Meer info? Klik op de roze button.

Bezoek ook eens Baker’s Dough! 

Baker & Moore

Westblaak 147

3012 JJ Rotterdam

Openingstijden Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 17.00 uur
Zaterdag en zondag: 9.00 - 17.00 uur
Prijs Zie de website voor het menu
Mail direct

Mail direct naar Baker & Moore

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Kinderfeestjes vol actie en fun

Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief