Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brunotti Beachclub

Bezoek deze hotspot aan het Oostvoornse Meer en geniet van heerlijk eten, drinken en mooi uitzicht!

Uitwaaien aan het strand én lekker eten? Dan ben je bij Brunotti Beachclub in Oostvoorne aan het goede adres. Een zonnig terras, mooi uitzicht en lekker eten en drinken maken deze Beachclub een hotspot voor iedereen!

Restaurant
De Beachclub is gelegen aan het Oostvoornse Meer. Neem plaats op het zonnige terras of kies op de frissere dagen voor een gezellig plekje binnen. De keuken van Brunotti serveert gerechten voor iedere voorkeur, vlees, vis en vega gerechten. Voor de kids is er genoeg keuze op de menukaart. Ook serveren ze heerlijke cocktails en smoothies voor een echt strandgevoel!

Bij Brunotti Beachclub ben je ook aan het juiste adres voor een lekkere Barbeque! Bekijk de website voor de arrangementen.

En meer…
Naast heerlijk eten biedt Brunotti Beachclub nog veel meer. Zo zijn ze ook een surfschool, surfverhuur, evenementenlocatie en organiseren ze vaak leuke activiteiten (ook veel voor kinderen)!

Voor meer info druk je op de roze websitebutton.

Tip: Volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen!

Brunotti Beachclub

Noordoever Oostvoornse Meer 3

3233 NC Oostvoorne

Openingstijden April, november
Wo-zo 10.00-18.00

Mei t/m september 
Ma-wo 09.00 – 18.00
Do-za 09.00 – 21.00
Zo 09.00 – 18.00
Mail direct

Mail direct naar Brunotti Beachclub

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag

Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!

Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam

Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!

Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie

Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief