Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Charlie’s café

Charlie's café in Berkel en Rodenrijs, een leuke locatie voor een gezellig avondje uit met het gezin!

Een ruime kaart, gezellig, makkelijk parkeren en gericht op gezinnen. De ideale ingrediënten voor een ontspannen avondje uit met de familie. Waarschijnlijk ook de reden dat ze winnaar zijn van het Leukste Restaurant van 2014 in de Gemeente Lansingerland!

Ze staan bekend om hun ruime keuze aan grillgerechten en specialiteiten. Het restaurant heeft aantrekkingskracht op kinderen, want wie wil er nou niet blauwe mayonaise, lange rietjes en cadeautje bij je eten. Dan wordt eten pas echt een feest!

Gelegen tussen de sportvelden is er in ieder geval genoeg parkeergelegenheid voor de deur. In de zomermaanden kun je lekker buiten zitten op het terras en ben je met een grote groep (> 20 pers.) reserveer dan eens een BBQparty!

Voor reserveringen of het volledige menu ga je via de roze button naar de website.

Wil je binnenkort iets leuks gaan doen met de kinderen in Rotterdam of omgeving? De Uitagenda op Kidsproof.nl heeft vast een leuke tip voor je!

Charlie's café

Het Hoge Land 19

2652 EA Berkel en Rodenrijs

Openingstijden Maandag t/m zaterdag 17.00 - 21.30 uur
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Charlie's café

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

ZOMERVAKANTIE! Dit zijn leuke zomeruitjes in en om Rotterdam

Heerlijk, vakantie! Weer even lekker lang tijd om met het gezin leuke dingen te doen. De vakantiepret begint alvast met deze nieuwsbrief vól inspiratie om er op uit te trekken. In de stad of het platteland, om de hoek of iets verder weg. Dat worden véél dagjes weg deze vakantie! Geniet ervan en maak samen mooie herinneringen.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!

Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.