Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

City Bakery Café

Geniet bij City Bakery Café van een lekkere lunch of neem taart mee naar huis!

City Bakery Café in Dordrecht

Bij NO.38 City Bakery Café geniet je van een lekkere sandwich van desembrood voor de lunch of schuif je aan voor een stukje gebak. Het is een fijne plek om even bij te komen van een dagje Dordrecht!

Heb je wat minder tijd? Neem dan een take-away koffie, sandwich of smoothie mee. Voor thuis verkopen ze versgebakken desembrood en huisgemaakt gebak.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

City Bakery Café

Nieuwstraat 38

3311 XR Dordrecht

Openingstijden Dinsdag t/m zaterdag 9.00 tot 17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar City Bakery Café

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x pannenkoeken smullen in en om Rotterdam

Welk kind houdt er niet van: pannenkoeken! Geen zin om zelf te bakken? Wij hebben een paar gezellige adresjes in de regio Rotterdam verzameld waar je heerlijke pannenkoeken kunt smullen:

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Tips voor een goed begin van het schooljaar

Alweer een beetje gewend aan de dagelijkse beslommeringen aan het begin van het nieuwe schooljaar? Ook de nieuwe sport- en muzieklessen beginnen weer en de eerste kinderverjaardagen worden ingepland. Daarom hieronder een aantal tips voor leuke clubjes, toffe kinderfeestjes en meer om het schooljaar goed te beginnen.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!