Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beren Bleiswijk

Je bent van harte welkom bij restaurant De Beren Bleiswijk voor een heerlijke lunch of diner met de kids!

Wat gaan jullie doen met de lunch of het diner? Wat dacht je van een bezoek aan De Beren Bleiswijk!

Naast De Beren in Rotterdam, kun je nu ook genieten van een kidsproof lunch of diner in Bleiswijk.

Kom langs en lunch bijvoorbeeld met een heerlijke nutella-banaan tosti, uitsmijter carpaccio of gewoon twee kroketten.

Ook de keuze is reuze op het dinerkaart! Zo zijn er verschillende kindermenu’s met onder andere ribbetjes, pasta of een kinderburger. 

Even uitbuiken? Ga dan spelen in het prachtige indoor kinderspeeltoestel op de bovenste verdieping.

Klik op de roze button voor meer info of om direct te reserveren.

Like ons op Facebook voor nog meer leuke tips!

De Beren Bleiswijk

Hoefweg 163

2665 LA Bleiswijk

Openingstijden Maandag t/m zondag vanaf 10:00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Beren Bleiswijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Véél te beleven voor kids én ouders in Maaspodium

Er valt dit seizoen weer heel wat te lachen, gieren, huiveren, genieten en op het puntje van je stoel te zitten in Maaspodium! Met toffe voorstellingen voor ukkies en kleuters maar ook voor oudere koters. Met volop activiteiten in de vakanties waarbij de klauwtjes uit de mouwtjes gaan. Met een onvergetelijk te vieren kinderfeestje en met dramadrankjes en borrelplankjes. Leest het allemaal hieronder en ga het in Maaspodium beleven.

Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas

Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam

Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief