Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beren Bleiswijk

Je bent van harte welkom bij restaurant De Beren Bleiswijk voor een heerlijke lunch of diner met de kids!

Wat gaan jullie doen met de lunch of het diner? Wat dacht je van een bezoek aan De Beren Bleiswijk!

Naast De Beren in Rotterdam, kun je nu ook genieten van een kidsproof lunch of diner in Bleiswijk.

Kom langs en lunch bijvoorbeeld met een heerlijke nutella-banaan tosti, uitsmijter carpaccio of gewoon twee kroketten.

Ook de keuze is reuze op het dinerkaart! Zo zijn er verschillende kindermenu’s met onder andere ribbetjes, pasta of een kinderburger.

Even uitbuiken? Ga dan spelen in het prachtige indoor kinderspeeltoestel op de bovenste verdieping.

Klik op de roze button voor meer info of om direct te reserveren.

Like ons op Facebook voor nog meer leuke tips!

De Beren Bleiswijk

Hoefweg 163

2665 LA Bleiswijk

Openingstijden Maandag t/m zondag vanaf 10:00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Beren Bleiswijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief