Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Beren Dordrecht

Bij De Beren geniet je van lekkere vlees- en visgerechten, bij De Beren Dordrecht óf thuis!

Weet jij al wat je eet vanavond? Bij De Beren Dordrecht geniet je van vlees- en visgerechten, zoals bijvoorbeeld de spareribs naar eigen berenrecept!

Naast lekker eten in het beregezellige restaurant kan je ook gewoon eten bestellen, daar draaien De Beren Bezorgrestaurants hun pootje niet voor om.

Voor de kleine beren is er een apart menu samengesteld, met bijvoorbeeld frites en appelmoes en een berenbeker met lekker ijs.

Benieuwd wat er allemaal op de kaart staat? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

De Beren Dordrecht

Vissersdijk Beneden 70

3319 GW Dordrecht

Openingstijden Maandag t/m zondag: 16:00 uur tot 21:30 uur
Mail direct

Mail direct naar De Beren Dordrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.

4 x superleuke unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!

10 te gekke prentenboeken om voor te lezen

Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief