De Pannenkoekenbakker
Geniet van een heerlijke pannenkoek en speel lekker in de speeltuin bij De Pannenkoekenbakker Zuidland!
Pannekoekenbakker Zuidland vind je aan de Stompaardse plas. Je hebt hier een prachtig uitzicht over het water en de natuurgebieden. Het is een heerlijke plek om een pannenkoek te eten! En je eet hier niet zomaar een standaard pannenkoek, maar je kunt ook kiezen voor een exotische pannenkoek zoals bijvoorbeeld Mexicaans of Carpaccio. Smullen!
Voor kids valt er van alles te beleven. Er is een speeltuin, je kunt midgetgolfen of zelfs een bootje huren.
Meer informatie vind je via de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
De Pannenkoekenbakker Zuidland
Stompaardsedijk 2
3212 LV Simonshaven
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk
Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken.