Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dunya’s Taartenatelier

Feestje te vieren? Bij Dunya's Taartenatelier kun je geweldige taarten bestellen.

Dunya’s Taartenatelier

Heb je een leuk idee voor een taart? Dan is de kans groot dat ze in deze winkel je droomtaart kunnen maken. Fototaarten, voetbaltaarten, meisjestaarten, alles is mogelijk! Op de website vind je foto’s van taarten die reeds zijn gemaakt. Wie weet zit jouw ideale taart er wel tussen!

Klik voor meer informatie over Dunya’s Taartenatelier op de roze button.

Ontvang je onze nieuwsbrief al? Dan ben je altijd op de hoogte van de leukste eropuit tips!

Dunya's Taartenatelier

Bergselaan 214

3037 CL Rotterdam

Openingstijden Maandag t/m zaterdag van 8.00 - 17.00 uur

Ophalen van de bestellingen kan op:
Maandag t/m zaterdag 8.00 - 17.00 uur

Bestelling plaatsen in de winkel kan op:
Maandag t/m vrijdag 9.30 - 17.00 uur
Zaterdag 8.00 - 16.00 uur
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Dunya's Taartenatelier

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010

Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.

Sinterklaasintochten 2026 in en om Rotterdam

Hij komt, hij komt… de intocht van Sinterklaas! Kloppen de harten van jouw kids al vol verwachting? Nog heel even en de goedheiligman is weer in het land! De landelijke intocht vindt dit jaar plaats in Grave. Ook in Rotterdam, de Drechtsteden en Gouda begroet je Sint en zijn Pieten. Ontdek hieronder waar en wanneer het feest begint.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Toffe sinterklaasactiviteiten en uitjes in de regio

Het duurt nog even voor het Pakjesavond is. Voor de kids kan dat natuurlijk niet snel genoeg zijn. Daarom probeer ik de wachttijd enigszins te verkorten door met ze leuke sint en piet-activiteiten te doen en naar een sinterklaasvoorstelling of sinterklaasfeest te gaan. We hebben een aantal héle leuke hieronder voor je op een rijtje gezet.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!