Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bar/Restaurant ’t Zeeltje

Prachtig gelegen in de schitterende omgeving van de Rottemeren! En kinderen kunnen er heerlijk spelen.

Het is de locatie die het hem doet! In de omgeving kun je prachtig fietsen, wandelen of heerlijk zwemmen. Daarna is het lekker uitrusten bij Bar/Restaurant ’t Zeeltje. Dit kan op het terras in de zon of aan de bar. De kaart is eenvoudig, maar er is genoeg keuze.

Nog energie over? Dan kun je gebruikmaken van de midgetgolfbaan die bij het restaurant hoort. Vraag bij het restaurant ook naar de prachtige wandelingen, mooie fietsroutes of rustige visplekjes.

Meer informatie vind je op de website, klik hiervoor op de roze button.

Erop uit met je kinderen? Kijk eens op het overzicht met eropuit tips op Kidsproof.nl

't Zeeltje

Kooilaan 3

2665 KR Bleiswijk

Openingstijden Dinsdag t/m zondag: 10.00 - 21.30 uur
Keuken geopend tot 20.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar 't Zeeltje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kleine entertainer in huis?

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderfeestjes vol actie en fun

Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief