Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hotel New York

Er is altijd iets te doen bij Hotel New York. Wereldberoemd in Rotterdam en omstreken!

Of je nu komt om te ontbijten, voor de lunch, afternoon tea, om bitterballen te eten op het terras óf om te dineren, bij Hotel New York is het altijd gezellig! Er kan van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat lekker gegeten en gedronken worden. Met voor de kids een speciaal kindermenu én kleurplaten en kleurpotloden.

Kijk even op de website wat je allemaal kunt doen in Hotel New York door op de roze button te klikken.

Tip: zoek je leuke tips voor kinderactiviteiten in Rotterdam en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!

Hotel New York

Koninginnenhoofd 1

3072 AD Rotterdam

Openingstijden Dagelijks geopend tussen 7.00 en 1.00 uur.
Prijs Er is al een kindergerecht voor € 6,-.
Mail direct

Mail direct naar Hotel New York

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas

Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!

Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!

De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!