Den Witte Haen
Sfeervol lunchen bij Den Witte Haen in de binnenstad van Dordrecht, met kidsmenu!
Tijdens je bezoek aan de binnenstad van Dordrecht ergens lunchen? Bij Den Witte Haen kan je zo aanschuiven in de prachtige lunchroom of op het sfeervolle terras.
Op de uitgebreide menukaart vind je onder andere soep, belegde broodjes, salades, tosti’s en een speciaal menu voor de kleine gasten.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Combineren met een dagje uit voor de hele familie? Neem een kijkje in de Uitagenda!
Lunchroom Den Witten Haen
Groenmarkt 16
3311 BE Dordrecht
Openingstijden
ma t/m wo 10.00 - 16.00 uurdo t/m za 10.00 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 te gekke prentenboeken om voor te lezen
Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.
21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt
Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!
4 x superleuke unicorn traktaties
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!