Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mamamo koffie en cadeau

Kom naar deze hippe, inspirerende koffiebar en kadowinkel in één. En ook je kroost is méér dan welkom!

Mamamo koffie en cadeau

Bij Mamamo in Nesselande, Rotterdam, kun je terecht voor lekkere koffie en taart, ontbijt en lunch! Je schuift aan bij de heerlijke leestafel of klapt je laptop open om wat te werken, terwijl je kids spelen in de speelhoek. En bij goed weer plof je buiten op een van de banken om van het zonnetje te genieten. Ze hebben ook een speciale kinderkaart.

Ook kun je bij Mamamo leuke cadeautjes, speelgoed van bekende merken en mooie accessoires voor de kinderkamer op de kop tikken. Ook voor ouders zijn er superleuke hebbedingen, zoals prachtige tassen, mooie notebooks en fijne boeken. Echt een aanrader!

En wist je dat er nu ook een Mamamo in Nieuwekerk a/d IJssel zit? In winkelcentrum Reigerhof zit een 2e vestiging waar  je ook de leukste cadeautjes kunt scoren, maar ook terecht kunt voor een koffietje of taartje.

Meer weten? Klik op de roze button voor meer info.

Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!

Mamamo

Maltaplein 17

3059 XW Rotterdam

Openingstijden Ma t/m vr 8:30 - 17:00 uur
Za en zo 9:30 - 17:00 uur
In schoolvakanties openen ze om 9:30 uur
Mail direct

Mail direct naar Mamamo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste uitjes en activiteiten met Pasen voor kinderen

Met de kinderen eropuit met Pasen? Wij weten nog wel een aantal leuke adresjes en activiteiten! Van fijne plekken voor een paasontbijt of -brunch met de familie tot eierfeest. Check ook onze tips waar je kids paaseieren kunnen zoeken in de regio Rotterdam.

Kikkerdril vangen en verzorgen: hoe doe je dat?

Zoonlief wil graag zijn spreekbeurt houden over kikkers. Om te zien hoe deze diertjes groeien moet er natúúrlijk ook kikkerdril worden gezocht... Dus wij hebben kikkerdril gevangen en ons verdiept in het wel en wee van 'onze' drilletjes die (tijdelijk!) bij ons logeren.

6 x koffiedrinken met kids in en om Rotterdam

Even rustig buiten de deur koffie drinken terwijl je kinderen spelen? In de regio Rotterdam zijn verrassend veel (kinder)cafés waar dat gewoon kan. We hebben 6 kindvriendelijke kidscafés in Rotterdam en omgeving voor jullie verzameld. Perfect voor een koffiedate, lunch of spontaan uitje met het gezin.

24 x pimp je paasei zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief