Nobel’s Brood
Genieten van brood alsof je op vakantie bent, maar dan bij Nobel's Brood!
Nobel’s Brood maakt brood zoals je het vaak op vakantie eet. Van mooi Frans landbrood, handgevouwen en veelal op steen gebakken tot zuurdesem & gist en volkoren & spelt.
Wat verkocht wordt in de winkel kan je ook in het huiskamerrestaurant proeven. Geniet bijvoorbeeld van een dikke snee zuurdesembrood met ietwat gezouten roomboter en biologische kaas uit Kinderdijk
Bestel je brood? Het wordt elke dag van de week bij je thuis bezorgd (in Dordrecht).
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Nobel's Brood
Grotekerksbuurt 53
3311 CA Dordrecht
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag van 07:30 tot 16:00 uur.Zondag van 09:00 tot 12:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.