Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pizzeria O’Pazzo

Heerlijke pizza's uit de houtoven. Maar ook verse pasta's, risotto, salades en broodjes!

Pizza’s van O’Pazzo staan bekend om hun originele Napolitaanse recept en worden gebakken in een traditionele houtoven, met alleen verse en duurzame producten uit Italië. Er staan maar liefst 24 verschillende pizza’s op de menukaart, waarvan er 10 vegetarisch zijn.

Naast pizza’s serveren ze bij O’Pazzo verse pasta’s, risotto, lekkere salades en tijdens de lunch ook broodjes. En voor de papa’s en mama’s: heerlijke wijnen!

Bekijk op de site alvast even de prachtige houtoven die achter in het restaurant staat en de vorm heeft van een octopus! Klik op de roze button.

Eropuit met de kids? Check de Uitagenda op Kidsproof.nl. 

O'Pazzo

Mariniersweg 90

3011 NV Rotterdam

Openingstijden De Pizzeria is zeven dagen per week geopend:
  • van 12.00 tot 16.30 voor de lunch.
  • van 17.30 tot 22.30 voor het diner.
Mail direct

Mail direct naar O'Pazzo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief