
Paviljoen De Viersprong
Even uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Kom langs bij Paviljoen De Viersprong in Dordrecht!
Bij Paviljoen De Viersprong in Dordrecht kom je tot rust na een flinke wandeling of fietstocht. Je kunt er genieten van een hapje en drankje in een warme en sfeervolle omgeving midden in het bos.
Kids kunnen nog even lekker spelen in het naastgelegen speelbos De Viersprong, met leuke houten speel- en klimelementen, watergeulen, stapstenen, bruggetjes en meer. Wist je dat je daar ook kunt speuren naar elfjes? Groot succes voor de kleintjes!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Paviljoen De Viersprong
Noorderelsweg 6a
3329 KH Dordrecht
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag
Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!
Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.