Peppel Eten & Drinken
Het lekkere van toen met het stoere en vernieuwde van nu zorgt voor het heerlijke menu van Peppel!
PEPPEL is een gezellige plek om lekker te eten en vrienden of familie te ontmoeten. Het restaurant heeft een heerlijk terras voor de deur en picknicktafels op het plein. Op het plein stan ook diverse speeltoestellen waar kinderen zich heerlijk kunnen uitleven.
Op de kaart staat lekker eten voor een fijne prijs. En hier is ook aan de kids gedacht, met hapjes voor de kids.
Voor meer informatie en de menukaart klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.