Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Okay

Op de Kop van Zuid, in het Entrepotgebouw, kun je heerlijk eten bij restaurant café Okay!

Op de Kop van Zuid is het niet zo druk als in het stadscentrum, maar er zitten echt leuke restaurantjes op dit stuk. Zo ook restaurant café Okay. De oude pakhuizen herinneren je aan oude tijden en het is zeker leuk om een rondje door de buurt te wandelen.

In een gezellige ambiance kun je bij Okay genieten van een uitgebreide kaart maar ook van een high tea. Ben je naar het Luxor theater geweest, dan is dit restaurant een prima uitvalsbasis. Je kunt er ook met de watertaxi komen. Leuk om te doen!

In de zomer, met uitkijk op de haven, heb je er echt het zomergevoel te pakken. Als het iets kouder is op het terras worden er dekentjes uitgedeeld. Kijk voor meer informatie op de website. Klik op de roze button!

Zin om een keer met de kids een bezoekje te brengen aan het theater? Houd dan onze Uitagenda in de gaten!

Restaurant Café Okay

Vijf Werelddelen 71

3071 PS Rotterdam

Openingstijden Dagelijks van 12.00 - 21.30 uur
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Café Okay

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

10 kekke kinderwinkels in Gouda

Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!

Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?

De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!

Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid. 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief