Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Okay

Op de Kop van Zuid, in het Entrepotgebouw, kun je heerlijk eten bij restaurant café Okay!

Op de Kop van Zuid is het niet zo druk als in het stadscentrum, maar er zitten echt leuke restaurantjes op dit stuk. Zo ook restaurant café Okay. De oude pakhuizen herinneren je aan oude tijden en het is zeker leuk om een rondje door de buurt te wandelen.

In een gezellige ambiance kun je bij Okay genieten van een uitgebreide kaart maar ook van een high tea. Ben je naar het Luxor theater geweest, dan is dit restaurant een prima uitvalsbasis. Je kunt er ook met de watertaxi komen. Leuk om te doen!

In de zomer, met uitkijk op de haven, heb je er echt het zomergevoel te pakken. Als het iets kouder is op het terras worden er dekentjes uitgedeeld. Kijk voor meer informatie op de website. Klik op de roze button!

Zin om een keer met de kids een bezoekje te brengen aan het theater? Houd dan onze Uitagenda in de gaten!

Restaurant Café Okay

Vijf Werelddelen 71

3071 PS Rotterdam

Openingstijden Dagelijks van 12.00 - 21.30 uur
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Café Okay

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?

Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >