Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zoet of Zout

Kom heerlijk lunchen met de kids op een super mooie locatie in Stellendam!

Zoet of Zout

Je komt helemaal tot rust op de unieke locatie van Restaurant Zoet of Zout in Stellendam. Geniet bij mooi weer van het uitzicht vanaf het terras, terwijl je een van de lekkere gerechten van Zoet of Zout eet. Ook binnen ziet het er mooi, chic en rustgevend uit. Net als het eten! Ga jij voor de superfood groene salade, carpaccio of de Hollandse garnalenkroket? Ook aan de kids is gedacht. Zij kunnen genieten van pannenkoeken, friet en verschillende tosti’s en broodjes. Daarnaast is er een leuke kinderspeelhoek.

Voor meer informatie, klik je op de roze button.

Tip: Na het eten een leuke kindervoorstelling bekijken? Check dan onze Uitagenda!

Zoet of Zout

Haringvlietplein 3

3251 LD Stellendam

Openingstijden Iedere dag vanaf 10.00 uur
Prijs Zie de website voor het complete menu
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Mooie pluktuinen voor kinderen

Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief