Blogs & inspiratie
3 x Rondje Rotterdam maar dan anders!
Gepubliceerd op 12 juni 2024
Leuke tip voor de zomervakantie: bekijk Rotterdam en omgeving ook eens op een minder voor de hand liggende manier! Wij hebben 4 tips voor een hele originele sightseeing tour op een rijtje gezet!
IJsjestram Deze link opent in een nieuwe tab
Een hele coole stadstour in de zomer is met de ijsjestram! Terwijl je van een lekkere sorbet geniet, tingelt de tram langs alle leuke bezienswaardigheden van Rotterdam. De gids vertelt verrassende weetjes!

Watertaxi Deze link opent in een nieuwe tab
Bekijk Rotterdam vanaf het water! Met 50 aanlegplaatsen in en om Rotterdam is de Watertaxi een superleuke manier om de omgeving te verkennen, van de skyline tot de stormvloedkering!

De amfibiebus Deze link opent in een nieuwe tab
Tijdens de rit met deze bijzondere bus door Rotterdam zie je de mooiste plekken van de stad. En dan… splash… een spectaculaire duik de Maas in! De bus blijkt een zeewaardige boot!

Kom jij ook deze zomervakantie Rotterdam op een bijzondere manier bekijken?
Kijk voor nog meer leuke vakantietips in de regio Rotterdam in onze Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?
De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!
Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.
Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!
Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid.Meer inspiratie
Baby-avontuur in het Letterbos
Samen ontdekken, spelen en verwonderen in het Nationaal Onderwijsmuseum!
Voorlezen & creatieve workshop bij Villa Zebra
Kom ook naar de leuke voorleesochtend met creatieve workshop voor kids 2-6 jaar bij Villa Zebra
Kindermuziekweek 2026
Kom muziek ontdekken tijdens de Kindermuziekweek in Rotterdam