Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

De favoriete hotspots van Karin

Gepubliceerd op 1 januari 2023

Karin is een van de 2 sitemanagers van Kidsproof Rotterdam. Lees hier haar eigen favoriete tips!

Karin Saelens (43) is samen met Nathalie Loor het gezicht achter Kidsproof Rotterdam. Ze woont er natuurlijk zélf en is moeder van twee vrolijke meiden van 5 en 9 jaar.
Over Kidsproof Rotterdam
Kidsproof.nl kwam voor haar als geroepen: “Er is in Rotterdam heel veel leuks te doen voor kinderen, maar er is nergens een goed en actueel overzicht van wat je waar kunt doen. Daardoor miste ik toch vaak leuke activiteiten of kon ik op het moment dat we bedachten dat we zin hadden om er samen op uit te gaan niet iets origineels bedenken.”
Dat probleem hoeft, dankzij de inspanningen van Karin, niemand in Rotterdam meer te hebben. Kidsproof Rotterdam is een heerlijk overzichtelijke en vrolijk uitziende website geworden, waar je snel iets op kunt zoeken als het gaat om activiteiten met en voor je kinderen! Natuurlijk zijn wij benieuwd wat haar eigen favoriete tips zijn…
Tips voor de voorjaarsvakantie
De voorjaarsvakantie staat bijna voor de deur, dus op Kidsproof.nl vind je heel veel inspiratie om samen met je kinderen leuke dingen te doen. De favoriete uittips van Karin zijn:
1. Schaatsbaan Rotterdam. Deze tijdelijke baan is nog tot eind februari te bezoeken, dus nog even voor de laatste keer de schaatsen onder binden!
2. Weer of geen weer, bij de Ontdekhoek Deze link opent in een nieuwe tab zit je lekker droog en de kids kunnen lekker allerlei proefjes doen en dingen maken. Altijd een succes!
3. Zelf heb ik twee echte meiden-meiden. Een cursus armbandjes maken staat hoog op hun verlanglijstje. En ik vind dit uiteraard ook helemaal niet erg om te doen. In Rotterdam Noord zit MBR Bracelets & More, daar kun je je eigen naamarmbandjes maken. Dat gaan wij dus binnenkort een keer proberen!
Regendagen
En wat doe je het liefst op een druilerige dag met de kinderen?
“Naast lekker uitslapen en in je pyjama rondhangen? Meestal kijken we of er in één van de theaters een leuke kindervoorstelling is, bijvoorbeeld in de Doelen Deze link opent in een nieuwe tab of de Theater Rotterdam Deze link opent in een nieuwe tab. Zij hebben op zondag regelmatig hartstikke leuke voorstellingen, waar soms op het laatste moment nog kaarten voor verkrijgbaar zijn.”
Binnen & buiten spelen
En als je kids een keertje echt moeten uitrazen, welke speelplek is dan favoriet?
“Mij maak je er niet echt heel blij mee, maar de kinderen vinden het geweldig om naar een binnenspeeltuin te gaan. De laatste keer ben ik met ze naar Monkey Town Deze link opent in een nieuwe tab in Bleiswijk geweest en dat was een groot succes. Dit voorjaar wil ik heel graag weer naar Tiengemeten Deze link opent in een nieuwe tab, een enorme natuurspeeltuin onder Rotterdam!
Het leukste kinderfeestje
Voor Kidsproof Rotterdam maakte Karin het meest complete overzicht van leuke adressen voor kinderfeestjes Deze link opent in een nieuwe tab, we zijn natuurlijk heel benieuwd wat het leukste feestje van háár kinderen was?
“Ik heb het voordeel dat mijn kinderen in de zomer jarig zijn. Hierdoor kan ik altijd kiezen voor een binnen- of buitenfeestje. Zo was het surffeestje van mijn oudste dochter bij Surfschool.nl Deze link opent in een nieuwe tab in Hoek van Holland een groot succes.
Maar ook in de winter zijn er veel leuke feestjes te vieren in Rotterdam hoor, kijk maar eens snel in de categorie Kinderfeestjes Deze link opent in een nieuwe tab en filter de resultaten op ‘binnen’.”
Shopaholics
En dan nog even een echte vrouwen-vraag: waar shop je zelf graag voor kinderkleding en leuke kadootjes?
“Eh, waar shop ik niet graag voor kinderkleding en kadootjes kun je beter vragen? Haha, wat dat aangaat ben ik geloof ik een beetje een shopaholic…

Lees ook:

Alle blogs

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

Griezelige Halloween films voor kinderen

Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Meer inspiratie

Workshop appelmoes maken

Je eigen appelmoes maken bij Boerderij de Buytenhof in Rhoon

Trompenburg by Night

Een betoverende avondwandeling met licht, natuur en gezelligheid in de Trompenburg Tuinen

De Grote Schijn in Rotterdam

Beleef een magische avondwandeling in het Kralingse Bos tijdens De Grote Schijn.

Prentenboekjesfestival in Kunstmin

Peuters en kleuters beleven het Prentenboekjesfestival met theater en een speelse prentenboekspeeltuin

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief