Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Tips voor een griezelig leuk Halloween feest!

Gepubliceerd op 24 oktober 2024

Mijn kids kunnen niet wachten tot het spannendste feest van het jaar er is: Halloween! Het gaat al weken over hoe er verkleed gaat worden, hoe we het huis gaan versieren en hoe we iedereen aan het schrikken kunnen maken. 'Papa, als jij nou eens in de kliko gaat zitten en de deksel laat klepperen als er iemand langskomt?' Hieronder vind je een aantal tips voor toffe Halloween-activiteiten in de regio Rotterdam.

Zijn jullie al Halloween-proof? Huis versierd, Halloween knutsels gemaakt, kostuums klaargelegd? Dan kun je naar de volgende leuke Halloweenactiviteiten in de regio Rotterdam:

Vrijdag 18 oktober
Halloweenfeest in Winkelcentrum Schiebroek Deze link opent in een nieuwe tab: Spooktent, Fotobooth, spelletjes, Trick or Treat en meer!

Dinsdag 22 oktober
Halloweenzwemdisco in het Polderbad: Deze link opent in een nieuwe tab Kom je zwemmen, spelen en dansen?

Woensdag 23 en vrijdag 25 oktober
Halloween in Plaswijckpark Deze link opent in een nieuwe tab: Durf jij het aan het park te betreden?

Vrijdag 25 oktober
Halloweenklimmen bij klimpark Fun Forest Deze link opent in een nieuwe tab: In het donker klimmen terwijl er griezels rondkruipen in het bos, spannend!
Halloween lampionnenoptocht in Winkelcentrum Berkel Deze link opent in een nieuwe tab: spannende tocht met griezelscènes en spookachtige verrassingen

Zondag 27 oktober
– De Griezelbus on Tour bij Schouwburg Kunstmin Deze link opent in een nieuwe tab: Paul van Loon himself komt met zijn Griezelbus langs!

Maandag 28, woensdag 30 en zaterdag 2 november
– Volg gratis Halloween Theaterlessen bij SKVR Deze link opent in een nieuwe tab: altijd al een griezel willen spelen? Doe dan mee!

Vrijdag 1 november
Halloween Circus bij Outdoor Valley Deze link opent in een nieuwe tab: Volg een griezelige circustraining en speel in het griezelbos
Halloweenoptocht bij Speeltuin IJsselmonde Deze link opent in een nieuwe tab: kom verkleed en swing na de tocht mee in de Halloweendisco!

Zaterdag 2 november
Halloween klimtocht bij Tasman Deze link opent in een nieuwe tab.: klimmen in het spookjesbos en schminken. 4-8 jaar Puppy Parcours en 8 -12 jaar Griezelparcours

Zondag 10 november
– Nog even nagriezelen kun je tijdens het Griezelconcert (6+) in de Doelen Deze link opent in een nieuwe tab!

Happy Halloween! 

Lees ook:

Alle blogs

Kidsproof reporter was bij de voorstelling Zeg maar dag in Maaspodium

Onze Kidsproof reporter ging met haar kinderen op een zonnige dag naar het Maaspodium in Rotterdam en werd daar meteen verrast door de fijne sfeer. Terwijl zij lekker neerplofte op het terras, doken de kids enthousiast op een leuke activiteit. Nog vóór de voorstelling Zeg maar dag (4+) begon, zat iedereen al helemaal in de sfeer. Wat volgde raakt je onverwacht - herkenbaar en soms even slikken.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam

Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

Favoriete uitjes & adressen

Molens van Kinderdijk in de meivakantie

Meivakantie in het Mariniersmuseum

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Meivakantie vol actie bij Prison Island

Sloep huren in Rotterdam met het hele gezin

Meivakantie bij Portlantis

Meivakantie in Plaswijckpark

Pretty in Pink in Keizerswaard

Le Marie Marché

Meivakantie bij Deltapark Neeltje Jans

Port Pavilion in de meivakantie

Vier Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum

Meer inspiratie

Klimbos Fun Forest

Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!

Vier Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum

Beleef échte maritieme avonturen tijdens Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum

Meivakantie in Wereldmuseum Rotterdam

Ontdek, maak en beleef: de leukste activiteiten voor kids tijdens de meivakantie!

Le Marie Marché

Kom met het hele gezin naar deze gezellig Franse markt vol gezellige kraampjes, muziek en workshops

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!

Waves4all bij RiF010

Een golf voor iedereen: plezier, beweging en aangepast surfen bij RiF010 in Rotterdam!

Naar het circus

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Koning van Katoren (6+)

Een voorstelling over de dappere Stach die koning wil worden van Kantoren in Theater Hofplein

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief