Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Maak je eigen verf van stoepkrijt

Gepubliceerd op 12 juni 2024

Natuurlijk kun je stoepkrijt overal in de winkel kopen. Maar wist je dat je ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf kunt maken?! Superleuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest. Wat ga jij ermee op de stoep schilderen?

Zelf makkelijk stoepkrijt maken

Wist je dat je heel makkelijk zelf stoepkrijtverf kunt maken?

Dit heb je nodig

– 250 ml water
– 250 ml meel (of maizena)
– 2 eetlepels afwasmiddel
– voedingskleurstof
– een muffinvorm of losse bakjes
– verfkwasten

Meng het water, het meel en het afwasmiddel tot een glad mengsel. Verdeel dit over de bakjes. Voeg per bakje net zoveel kleurstof toe als je wilt.

Deze stoepkrijtverf breng je het makkelijkste aan met een kwast.

TIP: Een muffinvorm is extra handig om alle kleurtjes in te mengen.

Lees ook:

Alle blogs

7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam

Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je! 

Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!

Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.

Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!

Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

Meer inspiratie

Koning & Koning (3+)

Een voorstelling over een liefdesavontuur van de prins in Theater Hofplein

Lunar Nieuwjaar / Chinees Nieuwjaar

Maak kennis met de tradities, symbolen en rituelen van Lunar Nieuwjaar in Wereldmuseum Rotterdam!

Voorlezen & creatieve workshop bij Villa Zebra

Kom ook naar de leuke voorleesochtend met creatieve workshop voor kids 2-6 jaar bij Villa Zebra

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief