Blogs & inspiratie
Vaderdag cadeautjes knutsel je zelf!
Gepubliceerd op 26 mei 2025
Knutsel iets moois voor papa! Onderstaande ideeën zijn niet moeilijk maar wel erg leuk!
Parkeerschijf:
Leuk om te maken én je voorkomt ook nog eens dat papa verkeersboetes krijgt, 2 vliegen in 1 klap! 😉
Blauw papier, stiften, een schaar en een splitpen is alles wat je nodig hebt.

Lieve teksten:
Vul een potje met vaders’ favoriete noten en plak op het potje een tekening met de tekst ‘I’m nuts about you’!
Het poppetje met de hééle lange armen zegt ‘Ik hou zooooooooveel van jou’! Smelt!

Strijkkralen:
Maak gezellige fruitige onderzetters én glas afdekkers zodat het drankje van papa geen kringen maakt op de tafel en er geen beestjes in kunnen vliegen. Maak er gelijk een aantal voor het hele gezin, vindt papa heus niet erg!

Voor de liefste
Mag je eindelijk eens een vies woord schrijven; op deze wc-rolhouder die alleen voor papa is, schrijf je ‘voor een scheet van een papa’!Of koop een kant-en-klaar hartje van hout, beschilder het met schoolbordverf en schrijf er iets liefs op. Met beide kado’s kan papa prima op zijn werk aankomen!

Leuk uitje voor Vaderdag
Je kunt papa natuurlijk ook een uitje cadeau doen. Pak een rauwe ui mooi in, in een gekleurd cadeaupapiertje of sierlijk doosje. Op het kaartje dat je erbij stopt, kun je dan schrijven wat jullie gaan doen: samen karten, bowlen, een wandelroute lopen (met speurtocht….) of naar een leuk museum.
Wil je op Vaderdag iets gezelligs doen, kijk dan nog even op de Uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab wat er allemaal te doen is!

Wij wensen alle vaders alvast een heel fijne vaderdag!
Nathalie en Karin
Lees ook:
Alle blogs
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
Meer inspiratie
Bon dia in de jungle (4+)
Bekijk deze vrolijke muziekvoorstelling over de rijkdom van verschillende culturen bij Theater Zuidplein
Winters Blijdorp
Beleef een bijzondere winter bij Diergaarde Blijdorp
ToBe cursussen voor kids in 2026
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.