Blogs & inspiratie
2 x zoet en zalig in Rotterdam
Gepubliceerd op 17 juni 2024
Taartjes, cake, donuts, koekjes, ijs… we zijn er dol op! Jullie ook? Dan moet je zeker even doorlezen! We hebben namelijk een aantal fijne adresjes in Rotterdam verzameld waar zoetekauwen hun ‘sweet hart‘ kunnen ophalen bij al dat lekkers dat ze er hebben!
Je ziet ze steeds meer, de shops met zalige zoetigheden als mooi gedecoreerde donuts, zoet belegde wafels en ijscoupes die bijna te mooi zijn om op aan te vallen. Af en toe zo’n fijne traktatie is dan ook echt een feestje! We hebben twee Rotterdamse sweet hotspots hieronder voor je op een rijtje gezet.
Verwenmoment Deze link opent in een nieuwe tab
Dit is echt het walhalla voor zoetekauwen! Bij Belicio Cheatday Deze link opent in een nieuwe tab kun je zelf je eigen ‘cheatmomentje’ samenstellen uit 24 smaken ijs, 30 toppings, warme en koude sauzen, minimaal 5 cookie dough smaken en nog veel meer! Ook kun je er terecht voor poffertjes, sandwiches, donuts, gebak en koffie. Ze zijn het hele jaar door open en regelmatig wisselt het assortiment, voor telkens een andere cheatday!
Koek en zo(veel meer) Deze link opent in een nieuwe tab
Deze mag in dit rijtje niet ontbreken: de verleidelijke baksels van Koekela Deze link opent in een nieuwe tab! In deze American-style bakery is het motto: ‘het moet vooral lekker zijn’, en dat is het ook! Ze hebben een groot assortiment koekjes, taarten, scones, muffins en bars. Schuif gezellig aan in het Koekela-café of neem je bestelling lekker mee naar huis. Thuis laten bezorgen kan ook!
Happy sweet day!
Meer zoete en zalige adresjes vind je hier! Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.Meer inspiratie
Bunkerdag 2026
Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!
TOOST Foodtruck Festival
TOOST Festival: Eet, Drink, Dans en Vermaak - Het ultieme zomerfeest voor jou en je gezelschap!
Vier Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum
Beleef échte maritieme avonturen tijdens Hemelvaart en Pinksteren in het Maritiem Museum