Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Annie M.G. Schmidtpark

Een park met een zwembad, skatepark, natuurspeeleiland en nog veel meer..

Tussen Berkel en Rodenrijs en Bergschenhoek zit het Annie M.G. Schmidtpark, een plek waar je heerlijk kunt spelen!

Het park is opgedeeld in 3 delen: Noord, Centraal en Zuid.

In Noord kun je echt genieten van de natuur. Er zijn grasvelden om te picknicken, een speelveld met toestellen, een cooperbaan en een voetbalveld.

In het centrale deel vind je Zwembad De Windas. Ook zit er een groot skatepark. Leuk voor avontuurlijke kids!

Lekker spelen kun je ook in het zuidelijk deel bij natuurspeeleiland Tuin van Floddertje. Ook zit daar in de buurt een mountainbike-parcours.

Er is dus een heleboel te doen! Kom jij ook?

Meer informatie kun je vinden onder de roze button.

Ontvang je onze nieuwsbrief al? Daar staan meer leuke tips is!

Annie M. G. Schmidtpark

Berkelseweg

Berkel en Rodenrijs

Prijs Gratis

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

ToBe cursussen voor kids in 2026

De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.

Kerstvakantie in de Bieb

Vier de kerstvakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!

Geen winterslaap bij De Vreemde Vogel

Winterse kinderactiviteiten, kampvuurtjes en gezelligheid bij De Vreemde Vogel in Vlaardingen

Ik zie, ik zie…

Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?

Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!

December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >