Kamperen in de natuur
Kamperen in de natuur aan het water doe je bij De Delflandhoeve bij Delft.
De Delflandhoeve ligt midden tussen de steden in het groene gebied Midden-Delfland. Een prachtig gebied met polders, koeien, schapen, oude boerderijen en recreatieve mogelijkheden zoals wandelen, fietsen, skeeleren en kanoën.
Kamperen in de natuur, dat is wat de Delflandhoeve biedt. Het 7 ha grote terrein heeft een grote variatie: grasstroken worden afgewisseld met ruiger terrein en hooilandjes, een boomgaard, sloten, waterpartijen en veel verspreide bossages.
Centraal op het terrein ligt een grote waterplas van waaruit met kano’s verder de polder ingetrokken kan worden. Het kampeerterrein wordt omgeven door het Abtwoudse Bos met zijn vele wandel-, skeeler- en fietspaden.
Caravans tot 6 meter, kleine campers en tenten zijn welkom. Het merendeel van de kampeerplaatsen heeft een 6A stroomaansluiting. De Delflandhoeve is een autovrij kampeerterrein. Auto’s worden geparkeerd op het parkeerterrein.
De Delflandhoeve verhuurt kajaks en kano’s en enkele (stads) fietsen. Routes zijn verkrijgbaar bij de receptie. Daar zijn ook eigen honing en in het seizoen eigen fruit en jam te koop en drankjes en ijs.
Meer weten en reserveren? Klik dan door via de roze button!
Delflandhoeve
Schieweg 166
2627 AS Delft
Openingstijden
Geopend van 24 april tot 1 septemberPrijs
Zie website voor de tarievenToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteiten
Zomervakantie in de Kunsthal
Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!
Remastered – Spirit of Japan
Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij RemasteredBlogs & inspiratie
Alle blogs
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.