Kamperen in de natuur
Kamperen in de natuur aan het water doe je bij De Delflandhoeve bij Delft.
De Delflandhoeve ligt midden tussen de steden in het groene gebied Midden-Delfland. Een prachtig gebied met polders, koeien, schapen, oude boerderijen en recreatieve mogelijkheden zoals wandelen, fietsen, skeeleren en kanoën.
Kamperen in de natuur, dat is wat de Delflandhoeve biedt. Het 7 ha grote terrein heeft een grote variatie: grasstroken worden afgewisseld met ruiger terrein en hooilandjes, een boomgaard, sloten, waterpartijen en veel verspreide bossages.
Centraal op het terrein ligt een grote waterplas van waaruit met kano’s verder de polder ingetrokken kan worden. Het kampeerterrein wordt omgeven door het Abtwoudse Bos met zijn vele wandel-, skeeler- en fietspaden.
Caravans tot 6 meter, kleine campers en tenten zijn welkom. Het merendeel van de kampeerplaatsen heeft een 6A stroomaansluiting. De Delflandhoeve is een autovrij kampeerterrein. Auto’s worden geparkeerd op het parkeerterrein.
De Delflandhoeve verhuurt kajaks en kano’s en enkele (stads) fietsen. Routes zijn verkrijgbaar bij de receptie. Daar zijn ook eigen honing en in het seizoen eigen fruit en jam te koop en drankjes en ijs.
Meer weten en reserveren? Klik dan door via de roze button!
Delflandhoeve
Schieweg 166
2627 AS Delft
Openingstijden
Geopend van 24 april tot 1 septemberPrijs
Zie website voor de tarievenToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam
Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.