Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kamperen in de natuur

Kamperen in de natuur aan het water doe je bij De Delflandhoeve bij Delft.

De Delflandhoeve ligt midden tussen de steden in het groene gebied Midden-Delfland. Een prachtig gebied met polders, koeien, schapen, oude boerderijen en recreatieve mogelijkheden zoals wandelen, fietsen, skeeleren en kanoën.

Kamperen in de natuur, dat is wat de Delflandhoeve biedt. Het 7 ha grote terrein heeft een grote variatie: grasstroken worden afgewisseld met ruiger terrein en hooilandjes, een boomgaard, sloten, waterpartijen en veel verspreide bossages.

Centraal op het terrein ligt een grote waterplas van waaruit met kano’s verder de polder ingetrokken kan worden. Het kampeerterrein wordt omgeven door het Abtwoudse Bos met zijn vele wandel-, skeeler- en fietspaden. 

Caravans tot 6 meter, kleine campers en tenten zijn welkom. Het merendeel van de kampeerplaatsen heeft een 6A stroomaansluiting. De Delflandhoeve is een autovrij kampeerterrein. Auto’s worden geparkeerd op het parkeerterrein.

De Delflandhoeve verhuurt kajaks en kano’s en enkele (stads) fietsen. Routes zijn verkrijgbaar bij de receptie. Daar zijn ook eigen honing en in het seizoen eigen fruit en jam te koop en drankjes en ijs.

Meer weten en reserveren? Klik dan door via de roze button!

Delflandhoeve

Schieweg 166

2627 AS Delft

Openingstijden Geopend van 24 april tot 1 september
Prijs Zie website voor de tarieven
Mail direct

Mail direct naar Delflandhoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief