Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fort 1881 Hoek van Holland

Bezoek het best bewaarde kustverdedigingsfort van Nederland.

Fort 1881 is het beste bewaarde pantserfort van Nederland en heeft een bijzondere historie. Nu kun jij het ook ontdekken in dit interactieve museum Fort 1881 in Hoek van Holland!

Dwaal door de stokoude gangenstelsels en ervaarde bijzondere verhalen van dit kustverdedigingsfort. Waar sliepen de manschappen? Hoe konden de soldaten een beleg overleven?

Doe de speciale kinderspeurtocht door het fort en ontdek alle geheimen van het fort op een speelse manier!

Kijk voor meer informatie op de website. Klik hiervoor op de roze button.

Wist je dat je hier ook je kinderfeestje kunt houden?

Fort 1881 Hoek van Holland

Stationsweg 80

3151 HS Hoek van Holland

Openingstijden Zaterdag & zondag: 11.00 - 16.00 uur
In de vakanties zijn er ruimere openingstijden, check de site van Fort 1881
Prijs Kinderen tot 4 jaar gratis - tot 12 jaar € 5,00 -
Volwassenen € 7,50
Mail direct

Mail direct naar Fort 1881 Hoek van Holland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam

Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.

5 x bedankje voor lieve juffen en meesters

Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief